Zaradenie DHZ v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na rok 2013 – výzva

17.12.2013 07:01

Žiadame dobrovoľné hasičské zbory, ktoré sú zaradené do niektorej z kategórií v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na rok 2013, aby zaslali na Sekretariát DPO SR k uzavretiu zmluvy o podpore nasledovné údaje:

Názov DHZ:

Adresa:

Štatutárni zástupcovia:

telefón na štatutárnych zástupcov:

Doklad o pridelení IČO:

Bankové spojenie:

Uvedené údaje môžete zaslať na mailovú adresu: sekretariat@dposr.sk Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a následne poštou na adresu:
Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Kutuzovova 17
831 03 Bratislava

Údaje budú slúžiť na spracovanie zmluvy o podpore dobrovoľného hasičského zboru.

KATEGORIZÁCIA OBECNÝCH/DOBROVOĽNÝCH HASIČSKÝCH ZBOROV

Početné stavy, funkčné obsadenie a materiálno-technické vybavenie dobrovoľných hasičských zborov podľa jednotlivých kategórií

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vlastné www stránky jednoducho a zadarmo Webnode